Mgr. et Mgr. Daniel Cabák
Zakladatel, psycholog, lektor

Pracuji jako školní psycholog na základní škole. Psychologie mě neskutečně baví a rád se o své znalosti a zkušenosti dělím s ostatními. Jelikož se na mě během studia čím dál častěji obraceli uchazeči o psychologii, rozhodl jsem se začít realizovat přípravné kurzy. Magisterskou psychologii jsem vystudoval na Univerzitě Palackého v Olomouci a na Ostravské univerzitě jsem dokončil magisterský program učitelství psychologie a pedagogiky a paralelně s tím jsem studoval i jednooborovou bakalářskou psychologii na FF. Během studia jsem přednášel na středních školách o vybraných tématech v psychologii, vystupoval na několika vědeckých i studentských psychologických konferencích. Výzkumně se věnuji motivaci, především motivaci ke studiu psychologie. Také jsem hrál improvizační divadlo, věnuji se hudbě a rok jsem cestoval kolem světa.

Mgr. Kamila Tozzi di AngeloPsycholožka, krizová interventka, lektorka

Vystudovala jsem bakalářskou i magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem výcvik krizové intervence a nyní působím jako krizový intervent na telefonické lince důvěry. Během studia si prošla širokou škálou praxí v psychiatrických zařízeních a působila také jakou vedoucí adaptačních kurzů pro studenty psychologie. Ve svém volném čase je také vedoucí táborů zaměřených na první pomoc pro děti a dospívající.

Mgr. Jakub Pisklák
Psycholog, krizový intervent, lektor

Z psychologie se stala jedna z vášní mého života. Vystudoval jsem bakaláře i magistra na Univerzitě Palackého v Olomouci. Profiluji se do oblasti poradenství a terapie s cílem si jednoho krásného dne založit vlastní terapeutickou praxi. Své vědomosti, dovednosti a zkušenosti se snažím rozšiřovat jak to jde, absolvoval jsem například praxi v komunitě Fénix v Jeseníkách a stáž v Hospicu sv. Štěpána v Litoměřicích. A určitý čas jsem strávil na různých pozicích a projektech v neziskových organizacích ČASP a PsyHub. Mimo to jsem absolvoval výcvik v kompletní krizové intervenci. Mimo psychologie se věnuji divadlu, historickému šermu literatuře, trekům v přírodě a relativně nově jsem podlehl kouzlu Dračího doupěte.

Mgr. Petra HypšováPsycholožka, koučka, lektorka, interní doktorantka - Katedra psychologie UP,

Vystudovala jsem magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a zabývám se psychologií práce a organizace. Svůj titul Bc. jsem získala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Momentálně působím jako interní doktorantka na katedře psychologie FF UPOL v oboru psychologie práce a organizace. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci. Jsem také certifikovaný kouč (ICF) a koučingu se vedle vědecké práce také profesně věnuji. Během svého studia jsem si prošla velkým množstvím stáží a praxí hlavně v oblasti psychologie práce plus jsem při Bc. studiu působila rok a půl jako HR stážista v personální agentuře. Rovněž mám zkušenosti z aktivního přednášení na konferencích, což je mou další velkou vášní. Ve svém volném čase si nejraději najdu čas na čtení knížek, kreslení a malování a sport, ideálně někde v přírodě.

Martina Žabková
Správkyně sociálních sítí, lektorka, studentka psychologie FF UP

Studuji druhý ročník bakalářského studia psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pocházím ze Slovenska. Jako dobrovolnice působím v organizacích SPOLU a Amélie z.s. V budoucnu bych chtěla směřovat právě do klinické psychologie. Kromě psychologie miluje klasickou literaturu, Harryho Pottera, procházky v přírodě a šálek dobré kávy.

Mgr. Martin ZupkoPsycholog, lektor

Pracuji jako školní psychologie a působím také v oblasti psychologie práce. Vystudoval jsem magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem zakladatel projektu Update v Olomouci a působím v organizaci PsyCare. Kromě psychologie se věnuji také fotografování a jako řečníka mě můžete vidět na mnoha kulturních a vzdělávacích akcích.

Mgr. Tereza Čechová
Psycholog ve zdravotnictví, lektor

Magisterský titul psychologie jsem získala na FF Univerzity Karlovy a bakalářské studium jsem absolvovala na Ostravské univerzitě. Během studia jsem se účastnila mnoha konferencí, podílela se na výzkumu "Terapie tmou" a byla viceprezidentkou ostravské pobočky České asociace studentů psychologie. Momentálně působím v oblasti klinické psychologie, kde se specializuji převážně na podpůrnou psychoterapii, diagnostiku a rehabilitaci kognitivních funkcí u pacientů po kraniotraumatech, cévních mozkových příhodách a jiných neurologických postižení. Nedávno jsem rovněž započala výcvik v KBT a předatestační přípravu v oboru Klinická psychologie.

Natálie HaltufováStudentka psychologie FF MU, koordinátorka kurzů

Jsem studentkou druhého ročníku bakalářského studia na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Na psychologii mám ráda hlavně její multidisciplinaritu a rozmanitost. Momentálně působím na brněnské pobočce Neuron, kde pracuji s metodou EEG biofeedback, které se také věnuji ve své bakalářské práci. V budoucnu bych ráda směřovala do kliniky nebo výzkumu. Ve volném čase si ráda přečtu něco nepsychologického nebo obcházím brněnské kavárny s kamarády.

Bc. Ivo ČerníkStudent psychologie FF UP, koordinátor dalšího vzdělávaní

Kouzlo života spočívá v uskutečňování neuskutečnitelných snů. V cestě za těmi svými momentálně studuji magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci studií jsem se setkal jen s velmi málo tématy, která by mne nefascinovala a chtěl bych se ve své praxi proto profilovat jak v klinické psychologii jako dětský psychoonkolog, tak v jejím pracovním protějšku zde v Akademii. Mám též ukončený výcvik v kompletní krizové intervenci a působím jako dobrovolník na krizovém chatu Nepanikař. Velmi mne baví předávat znalosti dál a motivovat skrze ně druhé k nalezení stejného naplnění z psychologie, jaké mám možnost sám zažívat. Ve svém volném čase se nejraději věnuji fotografování, 3D grafice, asijské kuchyni a kalistenice.